Міністром культури та інформаційної політики призначено Олександра Ткаченка

Фото: facebook.com/Олександр Ткаченко
За відповідне рішення проголосували 263 народних депутати.

4 червня на засіданні Верховної ради новим міністром культури та інформаційної політики призначили Олександра Ткаченка. За відповідне рішення проголосували 263 народних депутати. До цього Ткаченко очолював комітет ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики.

"Реальна цифра, яку потрібно спрямувати на підтримку культури та туризму – 3-4 млрд грн. Щоб вижити та повернутися до розмови про розвиток. Після цього ми зможемо рухатися далі. Системно та співпрацюючи з індустрією", - прокоментував своє призначення новий міністр.

Ткаченкові 54 роки. Він журналіст за освітою. З 2008-го року і до обрання у Раду від "Слуги народу" у 2019-му був гендиректором групи каналів "1+1 Media".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту