"Міс Україна-Всесвіт 2019" відмовили в американській візі

Фото: Instagram awwsaturday
"Міс Всесвіт" має відбутись 8 грудня в США, але чи візьме участь у конкурсі краси цього року представниця України?

24 жовтня в Києві пройшов конкурс "Міс Україна-Всесвіт 2019". Переможницею стала 26-річна мешканка Запоріжжя Анастасія Субота. Відразу після того, як дівчина здобула корону, почала готуватись до всесвітнього конкурсу краси. 

27 листопада вона мала вже летіти до США, щоб готуватись до "Міс Всесвіт 2019" вже там, зі всіма учасницями, адже заплановане шоу краси на восьме грудня. Заявлено було від самого початку, що учасниць буде 76, але тут - форсмажор. Їх може стати 75, адже учасниці від України відмовили в американській візі, пишуть ФАКТИ.

"Сьогодні зранку Анастасія Субота отримала відмову у візі в США, тому наша поїздка на конкурс "Міс Всесвіт" - під питанням", - сказала директорка і власниця конкурсу в Україні Анна Філімонова в інтерв'ю для "ФАКТИ". Додала, що до вильоту залишається 12 днів і в учасниці з її командою - все готово для участі. 

"За 14 років роботи такий випадок вперше. Нашим Міс завжди давали візу і не ставили під сумнів, що дівчина дійсно представляє Україну на світовій арені. Тим більше що Анастасія Субота надала всі необхідні документи і підтвердження. Ми дуже сподіваємося, що пан Посол особисто ознайомиться з цією ситуацією і рішення візового центру посольства США буде переглянуто в позитивну сторону. У разі повторної відмови, Україна не зможе взяти участь в конкурсі "Міс Всесвіт" в цьому році", - поділилась Анна Філімонова.

З приводу інциденту Анна Філімонова звернулась навіть з офіційним листом до тимчасового повіреного США в Україні Вільяма Тейлора.

Там вона написала, що Анастасія Суббота має усі потрібні документи для візи, вільно володіє англійською мовою та ніколи не мала жодних проблем з процесом отримання візи. Але, коли дівчина дала усі потрібні документи співробітнику посольства, то він сказав, що бачив вже ці папери і не раз. Після прохань перевірити ще раз всю інформацію в комп'ютері, він без коментарів вручив Анастасії папір з відмовою у візі.

Вкінці листа Анна попросила у Вільяма Тейлора особистої участі у вирішенні цього питання, так як терміни конкурсу вже "піджимають".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту