Актора Дмитра Суржикова глядачі добре знають за серіалом "Слуга народу"

Мишоловка для кота: студія "Квартал 95" знімає новий серіал із зіркою "Слуги народу"

І це буде не комедія, а детектив! Який розповість, що може статися, якщо ви раптом знайдете мільйон

Лідер студії "Квартал 95" Володимир Зеленський пішов у політику, але команда проекту продовжує роботу і вже знімає новий проект. Це 12-серійний кримінальний детектив "Мишоловка для кота", який вийде на каналі "1+1".

"Ідею цього проекту нам запропонували наші друзі з Drive Production (Андрій Чивурін так компанія. - Ред.), з якими ми вже давно співпрацюємо, - розповідає режисер Михайло Савін ("Депутатик"," Ігри приколів "). - Попри те, що в основному вони, як і наша студія, спеціалізуються на комедійних форматах, ця серйозна драматична історія нас одразу зацікавила. Від синергії авторського цеху Drive Production і "Кіноквартал" мені здається, історія вийшла насиченішою, але це вже вирішувати телеглядачам".

У центрі сюжету гра, в яку є втягнутими водночас студент, журналіст-алкоголік і вчителька. Одного прекрасного дня кожен з них отримує по мільйону доларів. Отямившись, вони усвідомлюють, що стали ставками в чиєїсь азартній грі, а на кону їхні власні життя і... ще три мільйони доларів! Дізнавшись про це, "мишки" починають свою гру з "котами".

Головні ролі в проекті зіграють Дмитро Суржиков (журналіст), Тетяна Коновалова (вчителька) і Костянтин Темляк (студент). А ось трійку азартних олігархів, які всю цю кашу заварили втілять Сергій Сипливий, Андрій Романій і Євген Ковирзанов.

"Спочатку в цьому проекті мені запропонували роль олігарха, - розповідає актор Дмитро Суржиков, якого глядачі добре знають за серіалом "Слуга народу". - Але в результаті я граю колись успішного журналіста Морозова, який тимчасово є безробітним. Він уже стресостійкий до різних життєвих коливань, і коли стає раптовим володарем одного мільйона доларів, одразу розуміє, що став жертвою авантюри та починає власне розслідування. Як би я себе повів, якби знайшов несподівано таку суму? Набагато спокійніше, ніж 20 років тому. Але, звісно, я б від неї не відмовився, якби мені за це нічого не було".

Творці обіцяють, що у новому серіалі буде все: погоні, бійки і, ясна річ, любовна лінія. Зйомки триватимуть у Києві та області до середини літа.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту