Миски для собак на підставці - крайнощі або розумна турбота?

Щоб зробити життя собаки здоровим і комфортним, звертайте увагу не тільки на раціон, а й на спосіб прийому їжі. Уявіть, що ви змушені їсти, нахиляючись до миски, розташованої на рівні ваших ступень - незручно, правда? Собаці (насамперед з довгими лапами) теж незручно їсти в такій позі.

Вихованцеві незручно їсти, нахиляючись над мискою занадто низько, передусім це стосується великих собак і собак у віці. Український виробник Harley and Cho пропонує вирішення цієї проблеми - зручні та практичні собачі миски на підставці. Оптимальне розташування миски - на рівні грудей вихованця, тоді у нього не виникає здуття живота.

Коли миска з кормом стоїть на підлозі, тварина прогинає спину, тягне голову і розставляє ширше передні лапи. Така поза посилює навантаження на кінцівки, хребет, у результаті страждають суглоби, може з'явитися сколіоз.

Саме тому середнім, великим і собакам у віці рекомендують придбати миску на підставці. Щодо карликових і маленьких вихованців, тут усе вирішує бажання власника подбати про чотирилапого друга.

Миски на підставці Harley and Cho

Які бувають підставки для мисок

Підставки для собачих мисок Harley and Cho представлені у вигляді:

  1. 1Столика. Горизонтальна площина з натуральної деревини або пластику, де вміщені 1-3 миски.
  2. 2Штатива. Металева конструкція, на якій кріпляться столики з 1-2 мисками.

Миски на штативі, крім іншого, можуть регулюватися за висотою. Такий пристрій можна купити для цуценяти і з його дорослішанням піднімати на потрібну висоту. Штативи випускаються зі зручним кроком 5-10 см за висотою, можуть мати від 3 до 6 варіантів положень.

Висота розташування столика визначається за зростом собаки в холці. Для породистих тварин цей розмір вказується в стандартах породи. Підстава миски має розташовуватися приблизно на рівні грудей собаки. За розмірами собаки легко визначити не тільки необхідну висоту розташування стільниці, а й розмір мисок. Зокрема, миска до 450 мл зазвичай розташовується на висоті 7-15 см, 750 мл - 10-20 см, 1.8 л - 20-45 см, 2.6 л - до 60 см.

За що собаки і господарі люблять миски Harley and Cho

Собачі миски на підставці, що випускає український бренд, подобаються вихованцям за зручне розташування і місткість. Матеріали, з яких виконуються вироби - метал, пластик, дерево - практичні, міцні та красиві.

Власники собак цінують миски Harley and Cho за:

  • ударостійкість;
  • простоту використання і очищення;
  • нездатність вбирати неприємні запахи.

Вихованець, який їсть з такого посуду, не забруднює підлогу - бризки води і шматочки їжі залишаються на стільниці і легко усуваються. Якщо у вашого пса є звичка грати з посудом, купіть йому миски на підставці. Вага штатива і столика не дозволить тварині тягати посуд по кімнаті, забруднюючи підлогу.

Отже, собачі миски на підставці від Harley and Cho - це турбота про здоров'я вихованця і любов до нього, що проявляється не на словах, а на ділі.

Фото: harleyandcho.com.ua, Unsplash

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту