Міст Метро відкриють близько 10-ої вечора, - Кличко (доповнено)

За повідомленням мера Києва, колапс в місті до ночі врегулюється.

У ході спецоперації поліцейським вдалося затримати мінера, який погрожував підірвати міст Метро. Як ми повідомляли, ним виявився колишній військовий Олексій Белько, який у червні вже приносив до поліцейського відділку 2 кілограми тротилу.

Через перекриття мосту, в столиці з п'ятої години вечора стався колапс. Червона гілка метро, ​​яка працювала тільки в бік "Хрещатик-Академмістечко", була забита людьми. Метро в екстреному порядку пускало вагони, але їх не вистачало для вивезення всіх пасажирів. Деякі не розуміли, що сталося, в натовпі було чути крики обурення. Особливо нетерплячі поверталися через переходи на інші гілки метрополітену, намагалися піднятися назовні. Більшість пасажирів були заблоковані в натовпі, якій заповнив платформи центральних станцій метро.

Як повідомив мер міста Віталій Кличко, до 22:00 міст Метро відкриють для проїзду. Роботу червоної лінії метрополітену в бік "Хрещатик-Лісова" вже відновили.

Також Кличко додав, що "теракт" Белька обійшовся місту у мільйонні збитки. Точну цифру чиновнику поки назвати важко, але через збій роботи метро й перекриття самого моста місто зазнало значних фінансових втрат.

Т.зв. "підрив моста" спровокував 10-тибальні затори в столиці. Кияни добиралися додому кілька годин, більшість навіть не намагалася дочекатися наземного транспорту і ловила "попутки". Колапс дістався навіть тих частин міста, які перебували на віддалі від місця спецоперації.

Але не обійшлося без смішного. Коментуючи загальну атмосферу в столиці, кияни ховали своє обурення під чорним гумором. Той випадок, коли від безвиході немає інших методів "випустити пару".

Офіційні дані у справі про теракт повідомлять пізніше.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту