Мистецький арсенал відкриває першу виставку після карантину

Вона присвячена українській графіці.

З 10 червня у Мистецькому арсеналі відкриється виставка "Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХI століть".

На ній представлять близько 500 робіт від сотні авторів. Центром виставки стане мистецтво "ліній і плям", а також українські традиції, завдяки яким цей стиль сформувався.

Виставку мали відкрити ще в березні, але через пандемію коронавірусу її довелося перенести.

"Виставка "Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХI століть" фактично є проєктом-блокбастером, адже аналогів подібної виставки, яка присвячена гравюрі, в Україні ще не було. Сьогодні друкована графіка в Україні досить бурхливо розвивається. Але для того, щоб зрозуміти сучасні процеси, потрібно поглянути на історію української гравюри принаймні за останні сто років, як вона остаточно вийшла з тіні книги або журналу і стала самодостатньою у всіх сенсах", - розповідає Ірина Боровець, співкураторка виставки.

На час виставки посилять заходи безпеки. Каси Арсеналу тепер знаходяться всередині приміщення, а квитки можна купити онлайн. У відвідувачів перевірятимуть температуру і наявність маски.

Виставка працюватиме до 16 серпня.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту