Місто в Німеччині пропонує всім охочим роботу і безкоштовне житло

Фото: wikimedia.org
Герліц, що на кордоні з Польщею, сподівається залучити нових активних жителів.

Німецьке місто Герліц пропонує роботу і безкоштовне житло на місяць людям з інших міст і країн. Так сюди сподіваються залучити нових активних жителів, пише 34travel.me.

Саксонський Герліц знаходиться у східній Німеччині, на кордоні з Польщею, це найсхідніше німецьке місто. Зараз в ньому проживає близько 54 тисяч осіб. Більшість з них - люди похилого віку. Щоб вдихнути в місто більше життя, місцева влада розробили програму, за якою людям з інших міст і країн пропонують безкоштовну квартиру на місяць. Такою стратегією вже користувалися американські Детройт і Талса.

У Герліц розраховують на приїзд людей, які працюють віддалено і не прагнуть до мегаполісів. Зараз в місті пустують 7 тисяч квартир.

Новим жителям запропонують три квартири і три місця роботи на вибір. Уже прийняли заявки від 150-ти осіб - з сім'ями і самотніми.

У місті вважають, що можуть заманювати не тільки кар'єрними перспективами, але і достатнім рівнем комфорту. Бомбардування Другої світової війни не зачепили Герліц, і історична частина міста залишилася ціла. На його вулицях знімали фільми "Готель "Гранд Будапешт", "Читець" і "Безславні виродки".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Александр Белоровский
Как подать заявку? Семья 4человека.
30 січ 2020 р., 18:36
Любомир Клм
Бажаю подати заявку я з України. Прошу відповісти
22 лист 2019 р., 22:07
Любомир Клм
Я зу країни як я можу подати заявку
22 лист 2019 р., 22:06
Владимир Рудниченко
Могу ли я подать заявку?
23 жовт 2019 р., 02:42
Velentuna Panasiuk
Ми з України і нашу сім'ю зацікавила ваша позиція, куди потрібно звернутися щоб приняти вашу пропозицію ?
20 жовт 2019 р., 21:19
Волшебнік Города
Я з України чи зможу я подати заявку
10 жовт 2019 р., 22:03
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту