Фото: pixabay.com

Митниця не дала добро: у діда-збоченця відібрали гумову онучку

71-річний чоловік у Великій Британії придбав "інфантильну" секс-ляльку з великими грудьми, але через кордон її не пропустили, а старого віддали під суд.

Колишній британський військовослужбовець Кіт Роддхем придбав через інтернет сексуальну фігуру, яка анатомічно більше була схожа на шестирічну дівчинку "за винятком деяких особливостей", - повідомляє видання Mirror.

При спробі перетину державного кордону в аеропорту Станстед, незвичайна секс-дитина була виявлена пильною британською митницею та конфіскована, а справу можливого діда-педофіла було передано до суду.

Кіт Роддхем. Фото: Newcastle Chronicle

Королівський суд Ньюкасла порахував покупку "непристойним порушенням суспільних норм" - і засудив пенсіонера-збоченця до 12-місячних громадських неоплачуваних робіт і штрафу 500 фунтів стерлінгів. Про подальшу долю конфіскованої "дитини" видання не повідомляє.

Тут, можливо, мав би бути жарт на тему, але ми вирішили не жартувати про педофілів - вони навіть цього не заслуговують.

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту