Міжнародна Букерівська премія оголосила короткий список номінантів 2020 року

Фото: Unsplash by Thought Catalog
Переможця оголосять 19 травня. Він отримає 50 тисяч фунтів.

Міжнародна Букерівська премія 2020 вже на носі. Журі назвало імена письменників, які увійшли до короткого списку премії. Другий рік поспіль більшість митців у списку - жінки, пише видання The New York Times.

Переможця Міжнародної Букерівської премії оголосять 19 травня. Він отримає головний приз - 50 тисяч фунтів, але розділити, за правилами, має його з перекладачем.

До короткого списку премії увійшли:

- Шокуфех Азар "The Enlightenment of the Greengage Tree" ("Просвітлення Дерева Ренклод"), перекладач невідомий, з фарсі;

- Габріела Кабезон Камара "The Adventures of China Iron" ("Пригоди залізного Китаю"), переклад Іона Макінтіра й Фіони Макінтош з іспанської мови;

- Даніель Кельман "Tyll" ("Тіль"), переклад Росса Бенджаміна з німецької мови;

- Фернанда Мельхор "Hurricane Season" ("Сезон ураганів"), переклад Софі Х’юз з іспанської мови;

- Йоко Огава "The Memory Police" ("Поліція пам’яті"), переклад Стівена Снайдера з японської мови;

- Маріці Лукас Ріневелд "The Discomfort of Evening" ("Вечірній дискомфорт"), переклад Мішель Хатчінсон з нідерландської мови.

Міжнародна Букерівська премія - щорічна нагорода за романи не англійською мовою, заснована у 2004 році. Її не варто плутати з Букерівської премією, заснованою у 1969 році, якою нагороджують авторів з країн колишньої Британської Співдружності. Минулого року лауреаткою Міжнародної Букерівської премії стала письменниця з Оману Джоха Альхартхі з книжкою "Celestial Bodies". Також не слід забувати про довгий список Міжнародної Букерівської премії, який оголосили раніше, пише Inspired.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту