Модель прикинулась дівчиною-трансгендером, після чого її звільнили з роботи

Фото: Instagram twistpinkston •
Манекенниця Каріса Пінкстон працювала на всесвітньо відомі бренди, але на заваді кар`єри стали її заяви у соцмережах.

Модель з оригінальною зовнішністю Каріса Пінкстон, у якої завжди було безліч заманливих пропозицій від світових брендів (Savage x Fenty, Marc Jacobs і Prabal Gurung) залишилась без роботи. Все через не дуже коректні заяви у соцмережах, які вона публікувала останнім часом. У Твіттері почали ширитись дивні повідомлення, які манекенниця опублікувала у травні на своїй Facebook-сторінці, пише TheCut.

У публікаціях дівчина писала:

"Бути трансгендером НЕ робить тебе жінкою. Це робить тебе просто трансгендером".

"Бути трансгендером не робить тебе жінкою у трансгендерному контексті відповідно до статі. Вони просто хочуть, щоб їх так сприймали. На біологічному рівні вони жінки та чоловіки. На вулиці 2019 рік".

Фото: Instagram twistpinkston •

Коли дописи потрапили в інтернет, Карісу Пінкстон звільнили з її модельного агентства. Але дівчина не розгубилась і, на її думку, знайшла вихід. Модель опублікувала повідомлення, що вона сама і є трансгендер (очевидно, для власного виправдання).

Я не хотіла цим ділитись, але вчора мене звільнили. Згодом я отримала купу листів з погрозами, тому змушена казати правду. Я трансгендер. Стала ним у досить ранньому віці і з тих пір живу, як жінка. Це дуже важко зберегти у таємниці, але те, що я сказала про жінок, є прямим відображенням мого внутрішнього світу. Тоді я зрозуміла, що я жінка. Усі ми!
Каріса Пінкстон

Відразу після її сміливої заяви викрилось, що дівчина брехала, адже люди з оточення Каріси почали постити заяви про те, що її трансгендерність - вигадка. Так, наприклад, колега-модель Еліс Вілсон написала: "Жахливо й огидно, що ти брешеш тисячам людей…"

Згодом Каріса Пінстон прокоментувала у Instagram усі свої дії:

"Я запанікувала і вирішила, якщо я представлюсь трансгендером, то це покращить мою ситуацію. Але виявилось, що цим я її тільки погіршила… Мені справді шкода. Мені лише 20, я звичайна людина і можу помилятись. Тому, сподіваюсь, ви пробачите мені і я зможу рухатись далі".

Оце сила соцмереж! Можна бути суперталантом і працювати на всесвітньо відомі бренди, а через якийсь допис у Facebook втратити все. Тому завжди треба думати не тільки про те, що говорити, а й про те, що постити, щоби потім не розгрібати негативні коментарі та не вигадувати казки для свого виправдання.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту