Модератори Фейсбуку лікують стрес наркотиками й сексом на робочому місці

Користувачі соціальної мережі таке публікують на своїх сторінках, що співробітники Fb поступово сходять з розуму.

Американське видання The Verge провело розслідування про умови роботи модераторів Фейсбуку, які чистять соціальну мережу від забороненого контенту.

У статті написано, що працівники соціальної мережі під впливом від перегляду жорстоких зображень про вбивства, секс, цькування і знущання і грубих жартів про самогубство починають вірити у різноманітні маргінальні теорії змови й потерпають від стресу.

А ще й умови праці, як на панщині: платять копійки – 15 доларів на годину, звільнити можуть за дрібні провини. Проте найбільш неприємною є ситуація з туалетами.

Ходити по свої справи до "кімнати" можливо лише в офіційні перерви. Їх працівники мають чотири: дві по 15 хвилин, обідню на 30 хвилин і 9 хвилин на всяк випадок. Оскільки туалетних кімнат на всіх катастрофічно не вистачає, то перерви люди витрачають не на відпочинок, а на черги.

Що в цих умовах залишається модераторам? Вони на роботі займаються сексом, курять марихуану і п'ють алкоголь. Це не тільки знімає стрес, а ще й притупляє відчуття і допомагає не так близько брати до серця все, що поститься, — пояснили свою поведінку у розмові з журналістами працівники.

Фейсбук відреагував на критичну статтю про умови праці й пообіцяв виправитися. Однак і ми, користувачі соціальної мережі, можемо полегшити життя модераторам і побільше постити фотки котиків і меми про погоду.

Табу на кохання

Пікантні розваги модераторів Фейсбуку, звісно, офіційно заборонені. У співробітників є правила, за якими на роботі не можна вживати наркотики, алкоголь і потрібно остерігатися романтичних службових відносин. Як ці заборони виконуються на практики – самі бачити, не всі мають сталеві нерви. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту