Молоді дизайнери в дії - що цікавого буде на тижні моди в Києві

Фото: Instagram ukrainianfashionweek_official

Поціновувачі українських дизайнерів та високої моди - радійте. Вже зовсім скоро в Києві пройде Ukrainian Fashion Week FW 20-21. Цей рік, кажуть організатори, - рік кардинальних змін. 

"Настав час змін. Fashion-індустрія всього світу шукає інші пріоритети і інші формати. І мова не тільки про те, що змінилися формати роботи з дизайнерами та формати тижнів моди, мова про те, що ми самі повинні змінити своє ставлення до того, що несе мода цього світу і що ми можемо зробити, щоб ця індустрія розвивалася, а не говорила про свою кризу. Тому ті дизайнери і нові формати, які ми побачимо з 1 по 5 лютого в Києві, найкращим чином демонструють наші нові пріоритети, наші прагнення і взагалі наше розуміння майбутнього української fashion-індустрії", - сказала глава оргкомітету UFW Ірина Данилевська, пише видання Букви.

На тижні моди в Києві, традиційно, презентують свої колекції найкращі дизайнери України. Цього року вирішили "дати дорогу" молодим. Так, наприклад, хедлайнер UFW бренд Poustovit (дизайнерки Лілії Пустовіт), який завжди відкривав модний марафон, взагалі не буде представляти свою колекцію. 

Загалом цього року в рамках UFW 20-21 пройде близько 50 різних показів. Деякі з них будуть проходити у форматі нон-стоп шоу для того, щоб якомога більше молодих дизайнерів могли представити свої колекції. Крім цього гостей чекають лекція та конференції про сучасну моду.

У новому розкладі відсутні покази багатьох відомих дизайнерів - старожилів Українського тижня моди: Світлани Бевзи, Лілі Літковської, Олени Реви, Каті Сильченко, Івана Фролова, Жана Гріцфельдта, Вікторії Баланюк (FLOW the Label), Юлії Богдан (Six.), Дафни Майберг (Dafna May) та інших. Як бачимо, цього року дивувати публіку буде суто молоде покоління дизайнерів. 

Тож, якщо хочете побачити модні новинки цього сезону, то завітайте на UFW20-21 вже з 1 по 5 лютого. До речі, ось програма заходу, шукайте улюблені українські бренди та Welcome.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту