MONATIK розповів про створення треку з Vakula: "Я вбив у перекладачі "рація" і голос жінки вимовив "Walkie Talkie"

Фото: Instagram monatik_official
Спільний хіт музикантів увійшов до альбому Vakula "Вне времени".

Український музикант і саундпродюсер Михайло Вітюк (Vakula) випустив новий альбом "Вне времени". Туди увійшли треки з відомими виконавцями: Іваном Дорном, Jamala, Sunsay та іншими. Серед них також і MONATIK, який тиждень тому представив спільний з Vakula трек Walkie Talkie.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Приём! Приём! В этом году мне захотелось еще более посотрудничать с разножанровыми артистами, узнать их внутренний мир и, раз уж по миру путешествовать пока не получается, почему бы не путешествовать по музыкальным, самым разнообразным жанрам. Я обожаю, когда творческие люди объединяются и создают что-то новое. Всегда за это! Встречайте @vakula_off и его новый альбом #вневремени. Очень рад поучаствовать и быть одной из красок этой музыкальной картины, пропитанной любимыми фанком, соулом, хип-хопом... Когда @vakula_off выслал инструментал, я начал тщательно выслушивать и ловить себя на ассоциациях, эмоциях, которые диктовала музыка. «Это что-то, однозначно СВЯЗАННОЕ с космосом», - подумал я. Космическая связь... Через три дня после этих мыслей мне начали приходить идеи. А именно, идея «рации». Этот винтажный звук провоцировал на какие-то олдскульные воспоминания из детства: например, рация (Walkie-Talkie), благодаря которой ты связан с человеком. Плюс игра слов... В украинском языке «Ти маєш рацію» означает: «Ты прав/права). Твоя правда». Здесь заложена такая тема. Есть Он и Она. И они связаны друг с другом, и им хорошо, несмотря ни на что, только потому что они друг для друга всегда правы и всегда имеют связь. Очень крепкую связь. Ту, которая уносит их в космос - только вдвоём! Думаю, Вы сами знаете, как назвать эти чувства одним словом.) Огромная благодарность за цифру 10 в альбоме. Вот все и сошлось. Это очень важное для меня число... Будьте на связи! Не теряйтесь. Обязательно послушайте весь альбом #вневремени. Приём... #вневремени #ВечноТанцующийЧеловек

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)

MONATIK поділився, як йому працювалось спільно з Vakula, як створювалась нова композиція та в чому загалом її основна ідея.

Розкажи, як тобі працювалося над новою композицією Walkie Talkie?

Кілька тижнів тому мені подзвонив Олександр Варениця і розповів про те, що Vakula створює альбом, в якому збирає музикантів і творчих особистостей - творців в ретро-хіп-хоп-соул музичному стилі. Я прихильник цих стилів, тому вирішив зателефонувати особисто. Це було наше перше знайомство з Vakula. Ми дуже приємно поспілкувалися. Він розповів про концепт і про те, що у нього є один мінус, під який нікому не вдається створити мелодику і текст. Єдине, що мене насторожувало - залишалося обмаль часу. Я люблю взяти матеріал і з ним гуляти, думати, виношувати. Після нашої розмови, я послухав інструментал і він мені сподобався.

Колаборація - це завжди два різних розуміння світу, які зливаються воєдино. І тут важливо знайти саме ту точку, де і одному, і другому буде комфортно, в результаті чого з'явиться щось третє і від цього всі будуть щасливі. Ми раді, що нам з Vakula вдалося знайти зв'язок. Я дуже радий бути одним з творчих хвиль в океані цього альбому.

Розкажи про саму композицію. У чому її основна ідея?

У моєму розумінні - це цікава музична подорож, пов'язана з космосом, вінтажним звуком, цікавими грувом. Через три дні після прослуховування інструменталу, до мене почали приходити ідеї. А саме, ідея "рації". Цей вінтажний звук провокував на якісь олдскульні спогади з дитинства: наприклад, рація - завдяки якій ти пов'язаний з людиною. Тут закладена така тема. Є Він і Вона. І вони пов'язані одне з одним, і їм добре, незважаючи ні на що, тільки тому що вони один для одного завжди праві і завжди мають зв'язок. Дуже міцний зв'язок. Тут йде монолог роздум чоловіка, який боїться дуже цей зв'язок втратити. І в якийсь момент дівчина на зв'язок не виходить. Він починає переживати, описувати цей стан. Описує її. Скромною, цікавою. У чомусь дівчину-інтроверта, але готовою відкриватися світу, коли вони разом. Космічний, класний зв'язок, який так необхідний кожній людині.

Як тобі спільна робота з Vakula?

На "Звучить Production" ми записали вокал і відправили художнику. Ми отримали величезне задоволення, коли працювали над цією піснею. Нам вдалося багато знайти. Так, наприклад, назва виникла в одну мить. Я вбив у перекладача "рація" і голос жінки вимовив "Walkie Talkie". Так і було створено назву.

Я дуже радий, що пісня стоїть в альбомі під номером 10. Це цифра дуже багато для мене означає та й взагалі, веде мене по життю. Ми не домовлялися про це, але я дуже радий, що так вийшло.

Ти майстер колаборацій. На твоєму рахунку безліч різножанрових співробітництв. Розкажи, чому і як погодився на це?

Я завжди за пісню! Творчість зараз непередбачувана. Цей рік особливий для мене різножанровими колабораціями. І це один з неймовірних дуетів. Цього року мені захотілося ще більше співпрацювати з різножанровими артистами, дізнатися їхній внутрішній світ і подорожувати по музичним найрізноманітнішим жанрам. Я обожнюю, коли творчі люди об'єднуються і створюють щось нове.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту