Фото: Facebook Monatik

Monatik випустив новий кліп - і в ньому ще більше музики та образності (відео)

Відео зняли на головну пісню майбутнього альбому співака - LOVE IT ритм.

Монатік представив кліп на пісню "LOVE IT ритм", яка стане головним треком майбутнього альбому артиста.

Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці співака.

"Мультиартист і саунд-продюсер MONATIK презентував неймовірно масштабний кліп, а також представив титульний сингл третього сольного альбому - "LOVE IT ритм", - йдеться у повідомленні.

Відеоробота зібрала всі найкращі "фішки" Монатіка воєдино, створивши ефект повного занурення в історію становлення однієї людини, що є ядром сюжетної лінії кліпу.

"Важливою метою було створити дуже оригінальний стиль, такий потрібний настрій, додати легкості у буденність і відчуття свята, але при цьому утримати зв'язок з потужним лейтмотивом треку і дуже тонко, символічно продемонструвати життєвий шлях однієї людини. Для цього режисер і вся команда надихнулися низкою голлівудських екранізацій 50-х років: "Ті, що співають під дощем", "Потішна мордочка" й багато інших", - коментує команда Монатіка.

Режисером ролика традиційно стала Таня Муіньо, яка цього разу хотіла передати ідею унікального ритму життя кожної людини.

У кліпі незвично багато образів-символів, кожен з яких розкриває етапи становлення Діми Монатіка як артиста.

Так, на початку ролика герой відчуває себе прибульцем - подібно до самого співака, коли той 10 років тому переїхав до столиці. Перехід до образу ковбоя - це демонстрація свого альтер-его, того внутрішнього героя, до якого прагне кожна людина. Вогонь - ідея, якою горить артист, те ж саме символізує рожевий колір. Літак - це момент, коли бажання людини реалізуються, і вона від них "на висоті". Бібліотека - це знання, до яких має прагнути артист, спосіб саморозвиватися; стадіон - мета, яку ставить перед собою сам Діма (що дуже символічно, тому що 1 червня артист дасть грандіозний концерт на НСК "Олімпійський").

На цьому концерті Монатік презентує і сам альбом, який стане третьою платівкою артиста у музичній кар'єрі.

А тепер - "lovіть" цей ритм 😜.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту