Фото: President Clinton/Facebook

Моніка Левінскі випустить серіал, щоб розповісти свою версію секс-скандалу з Біллом Клінтоном

Сама Левінскі в стрічці не з'явиться.

Новий сезон серіалу "Американська історія злочинів" буде присвячений історії президента Білла Клінтона і його стосункам з Монікою Левінскі, які мало не позбавили його посади президента.

Про це повідомила сама Левінскі виданню Vanity Fair.

Вона виступить продюсером нових епізодів, щоб розповісти світу, що криється у знаменитому секс-скандалі з її точки зору.

Картина буде називатися "Імпічмент", її режисером стане Райан Мерфі, який знімав минулі сезони серіалу - про розслідування у справі американського футболіста О Джея Сімпсона і про вбивство дизайнера Джанні Версаче.

У стрічці Левінскі зіграє актриса Біні Фелдштейн, а Сара Полсон виконає роль Лінди Тріпп - співробітниці Білого дому, яка таємно записувала розмови 22-річної стажерки Левінскі з президентом Клінтоном.

Сюжет "Імпічменту" побудований на книзі Джеффрі Тубіна "Всесвітня змова: реальний секс-скандал, який ледь не згубив президента".

Відзначається, що Мерфі планував зайнятися картиною ще у 2017 році, але усвідомив, що без участі Левінскі стрічка буде неповною. Сама Моніка довго вагалася, але в результаті погодилася попрацювати над серіалом, щоб розповісти світові свою позицію щодо скандалу з Клінтоном. За словами Левінскі, вона хоче показати світу, що те, що пережила вона, відбувається з багатьма іншими людьми: "Ті, хто мають владу, найчастіше чоловіки, постійно користуються своїми підлеглими".

Генеральний директор телеканалу FX Networks Джон Лендграф заявив, що звертатися за консультаціями до Білла і Хілларі Клінтон творці серіалу не збираються.

Серіал вийде на екрани у вересні 2020 року.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту