Фото: Юрій Крищук

Моряки vs машиністи: як голосували ті, хто був "у дорозі" (фото)

Машиністи українських поїздів теж голосували на виборах Президента. Правда, робили це не на виборчих дільницях - і дуже незвично повідомили про свій вибір. Деякі навіть дзвонили у ЦВК, але не додзвонилися 😂.

Фото дня: українські машиністи повідомили всім, за кого ті проголосували на виборах Президента.

"З Богом! Бажаю всім Вам щасливої дороги й Зелене світло у дорозі!", - повідомив один з працівників залізниці у Facebook.

Фото: Юрій Крищук

Відомо, що поїзд точно виїхав з Києва. А от куди прямував - машиністи "не колються" 🤣.

А ось - реакція вже інших машиністів "Укрзалізниці".

Працівники поїзду хотіли подзвонити у ЦВК, щоб поскаржитися на "поганий зв'язок", через які ті не змогли нормально проголосувати.

"Колеги, допоможіть знайти телефон гарячої лінії ЦВК, хочемо подати колективну скаргу. Ми у рейсі, у горах зв'язок поганий. Скиньте, будь ласка, повідомленням. Від усієї бригади спасибі", - коментує ситуацію нещасний машиніст.

Фото: Олександр Абросімов

А як же голосують машиністи у дорозі?

Насправді, у них є можливість віддати свій голос на тимчасових виборчих дільницях, які організовують на великих вузлових станціях.

Мабуть тільки, ЦВК результати цих голосів отримує "не дуже своєчасно" 😝.

Наприклад, інші "дорожні" працівники - моряки - теж не можуть проголосувати на виборчих дільницях. Але у них є альтернатива - це урни, які розташовуються прямо на українських суднах.

Наприклад, мореплавці Дунайського пароплавства робили свій вибір у морі. І вибір цей - 90% за Зеленського.

Цікаво, а в літаках теж є виборчі урни? 🧐

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту