Мости і ти (архітектурно-географічний тест)

Насолоджуйтесь красивими краєвидами найкрутіших архітектурних ідей у світі, а ще перевірте свої знання в інженерному мистецтві мостобудування.

4 березня - 150 років від дня народження великого вченого, академіка Євгена Патона. Світову славу йому принесли винаходи в  електрозварюванні, конструюванні та проєктуванні мостів. Таких на його рахунку більше 50-ти. Зокрема, він безпосередньо працював над проєктом і брав участь у будівництві одного із символів столиці України, мосту Патона над Дніпром, що названо ім'ям вченого.

Принципи розрахунку проєктів і конструкцій мостів, які вперше були сформульовані саме Євгеном Патоном, досі використовуються інженерами і конструкторами. У тому числі - при проєктуванні мостів у всіх куточках планети, обраних нами для тесту.

Згадай (або спробуй вгадати), в якій саме країні розташований той чи інший міст. Наприкінці, залежно від результатів, дізнайся: селфі на тлі якого моста підійде тобі найбільше.?

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту