Фото: Unsplash

МОЗ оновило список "червоних" і "зелених" зон для туристів. Що змінилося

Після повернення з "червоних" країн потрібно або здати тест на коронавірус, або відсидіти 14 днів на самоізоляції.

Міністерство охорони здоров'я опублікувало 10 серпня список країн, які потрапляють або в "червону", або в "зелену" зону для туристів. Дані оновили станом на 7 серпня.

Згідно з ними, популярні туристичні країни залишаються для українців у "зеленій" зоні. Йдеться про Єгипет, Хорватію та Туреччину. Тобто після повернення в Україну туристам не потрібно складати тести на коронавірус або сидіти два тижні вдома.

Інші не менш популярні курорти - Албанія, Болгарія і Чорногорія - залишилися "червоними".

До "зелених" країн належать: Швеція, Чехія, Португалія, Білорусь, Австрія, Канада, Великобританія, Литва, Грузія та Італія. "Червоні" країни - Китай, Росія, Естонія, Греція, Кіпр, Польща, Франція, Нідерланди, Німеччина.

До "червоного списку" потрапляють країни, де кількість нових випадків на 100 000 населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні. Або ж якщо приріст числа інфікованих в них за останні 14 днів перевищує аналогічний за минулі 14 днів на 30%.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту