Фото: Unsplash

Multiplex і "Планета Кіно" планують відкритися 2 липня

Але тільки в тих містах, де це дозволено карантинними нормами.

24 травня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в столиці дозволили відкритися кінотеатрам, театрам і басейнам.

Оскільки більшість кінозалів присутні саме в Києві, мережі кінотеатрів заявили про початок своєї роботи в Україні після оголошення Кличка.

Про готовність відкрити кінотеатри з 2 липня повідомив СЕО мережі кінотеатрів Multiplex Роман Романчук, передає Liga. Поки немає чіткого розуміння, як саме будуть працювати кінотеатри, але керівництво прораховує всі варіанти.

Дійсно, прописаних норм для відкритих кінотеатрів від влади поки не надходило. Романчук припускає, що буде вимога займати в залі тільки половину від доступних місць. Глядачі сидітимуть на дистанції.

Також про початок роботи заявила мережа "Планета кіно".

"Плануємо відкриватися 2 липня - там, де не діє заборона від місцевої влади", - підтвердив агентству Інтерфакс співвласник мережі Дмитро Деркач.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту