Музика на експорт: як українські таланти можуть пробитися в епоху пандемії

Фото Music Export Ukraine
Європейські хіт-паради і гастролі скоро стануть доступніші для наших артистів

Організація Music Export Ukraine приєдналася до європейської мережі експортних офісів EMEE.

Ця мережа допомагає музикантам обмінюватися досвідом і об'єднує музичний ринок Європи. Вона вже провела велике дослідження музичного сектора в 24 європейських країнах, консультує профільні міжнародні державні інститути і дає вихід на міжнародні ринки тисячам локальних артистів.

"По-перше, це дає нам можливість номінувати українських артистів на єдину європейську нагороду для молодих талантів Music Moves Europe Talent Awards, яка щорічно проходить в Нідерландах, - розповідає Альона Дмуховська, яка разом з Дарцею Тарковською є засновницею Music Export Ukraine.

Альона Дмуховська

Зрозуміло, що критерії до артистів досить суворі, але такі імена як alyona alyona або Ptakh_Jung запросто можуть там "засвітитися" вже в наступному році, оскільки ми їх туди номінували. До того ж, у них буде шанс отримати 10 тисяч євро в якості головного призу і серйозну медіа підтримку на всьому континенті.

По-друге, Music Export Ukraine щорічно вибирає в свій ростер до десятка українських артистів, яким ми допомагаємо побудувати міжнародні зв'язки і прискорити свій вихід на міжнародний рівень. Postman, Dz'ob, Tik Tu, Gurt [O] та інші при нашій підтримці вже змогли зіграти на європейських шоукейсах і засвітитися в міжнародній пресі. Тепер такі міжнародні проекти і можливості після приєднання до ЕМЕЕ стануть ще доступнішими для наших локальних артистів.

У більш довгостроковій перспективі ми плануємо не тільки проводити великі проекти з партнерами з усього континенту, але так само звернути увагу українського уряду на музичний експорт як на повноцінний сегмент ринку, який може не тільки бути конкурентоспроможним на міжнародній арені, але так само приносити істотні економічні дивіденди країні".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту