На "1+1" іронічно відповіли Вакарчуку за "Голос"

У прес-службі телеканалу заявили, що звернуть увагу співака-політика на те, щоб він не використовував кольори і стиль популярного однойменного телепроекту.

Отже, сьогоднішня "новина дня №2" (№1 - це все ж затвердження дати інавгурації) - оголошення Святославом Вакарчуком "другого хрестового походу" в політику (перший, якщо забули, стався в 2007-му).

Лідер "Океану Ельзи" заявив, що створює політичну силу для роботи в новій Верховній раді. А називатися партія Вакарчука буде - "Голос"!

Але ж ще кілька років тому Святослав сидів у тренерському кріслі знаменитого однойменного проекту, який транслюється на "1+1". Цікаво, що з приводу такого "плагіату" думають на каналі?

І ми отримали від прес-служби "плюсів" відповідь з іронічним підтекстом на адресу музиканта-політика. Нас вона потішила. Сподіваємося, що і вас теж:

"Святослав Вакарчук обрав назву своєї партії, як ми розуміємо, з багатьох причин, але також, можливо, і тому, що це слово у багатьох асоціюється з найпопулярнішим розважальним проектом на "1+1" - "Голос країни".

Так, Святослав Вакарчук справді кілька сезонів був тренером проекту "Голос країни". І ми раді, що він нарешті визначився з вибором - йти чи не йти і куди.

Але, як відомо, це популярний міжнародний формат, і правовласники, компанія Talpa, дуже уважно стежать за використанням назви, айдентики (фірмовий стиль. - Ред.), колірної гами проекту. Ми обов'язково звернемо увагу нового політика на цю ситуацію".

Святославе Івановичу, будьте пильні! Насамперед, коли показуєте знак "V", утримуючи в руці мікрофон. Можуть і до суду покликати - за використання бренду! 😉

😊😂🤣😆😁

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!
Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Олексій Сисоєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту