У Антарктиді проголосували за Мороза

Стали відомі результати голосування українців на Південному полюсі. Дані оприлюднив журналіст Назар Мошняга.

На станції "Академік Вернадський" у голосуванні взяли участь 37 виборців. Більшість голосів отримав Петро Порошенко (19), потім Володимир Зеленський (5) і Анатолій Гриценко (3).

Один з виборців віддав свій голос за Олександра Мороза, прізвище якого залишилося у бюлетені, оскільки він зняв свою кандидатуру після 7 березня.

Чому хтось з членів експедиції проголосував за кандидата, що "вибув" з перегонів – не повідомляється. Якби там не було, виглядає це дуже символічно. На самому холодному континенті проголосувати за Мороза.

Згідно з даними ЦВК, явка виборців на виборах президента склала 63,9%. Грубих порушень на момент закриття виборчих дільниць не зафіксовано. Але були ексцеси. Хтось перебрав алкоголю, хтось побився. Однак всіх перевершили двоє поліцейських в Одеській області. Вони мали охороняти виборчу дільницю, проте молоді люди пішли в підсобне приміщення і зайнялися сексом. Мабуть, робили нових виборців.

Усі смішні новини про вибори - читайте у нашій веселій онлайн-хроніці.

За даними Національного екзит-полу, який зробив КМІС, жоден з кандидатів не набрав 50%+1 голос. Тому відбудеться другий тур президентських виборів. 

Під час першого туру, який відбувся 31 березня, голоси розподілилися наступним чином:

Володимир Зеленський - 30,6%

Петро Порошенко - 17,8%.

Дані КМІС - це не офіційні результати виборів. Остаточно, хто скільки набрав голосів, оприлюднить ЦВК не пізніше 10 квітня. Потім ситуація буде розвиватися таким чином:

19 квітня мають відбутися телевізійні дебати між Порошенко та Зеленським. Кандидати виявили бажання зустрітися у телевізійному форматі і подарувати глядачам таке свято.

20 квітня - день тиші.

21 квітня - другий тур виборів.

До 1 травня ЦВК назве ім'я нового президента країни. 

До 3 червня відбудеться інавгурація. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту