На аукціоні продають спільний лист Ван Гога і Гогена - там вони розповідають про свої походеньки у борделі

Фото: heblo, Pixabay

Лист Вінсента Ван Гога і Поля Гогена продадуть на аукціоні. Це єдине спільне послання знаменитих художників. Його оцінна вартість перед аукціоном €180-250 тисяч, пише Salt.

Лот виставляє аукціонний будинок Aristophil в Парижі. Послання Ван Гога і Гогена складається з чотирьох сторінок - листа було надіслано в 1888 році іншому художнику - Емілю Бернару.

Послання було написано в місті Арль, де Ван Гог жив з лютого 1888 року. В той момент до нього вже приєднався Гоген, з яким Вінсент вперше зустрівся за два роки до цього. У листі Ван Гог називає друга "незіпсованим створінням з інстинктами дикого звіра".

"Ми зробили кілька екскурсій у борделі. Цілком імовірно, що в кінці кінців ми будемо часто там працювати. Зараз Гоген пише нічне кафе, яке вже малював я, але з силуетами в борделі. Це обіцяє бути дуже красивою роботою".

Гоген залишив в листі свій коментар - художник закликав не слухати Ван Гога і нагадав, що у нього є "схильність до захоплень і перебільшень".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту