На білбордах пропонують писати спойлери серіалів Netflix, щоб люди не виходили з дому

Фото: скрін відео YouTube Ads of Brands

Студентки Miami Ad School Europe в Гамбурзі придумали новий спосіб змусити людей дотримуватись умов карантину та залишатись вдома. Відразу скажемо, що це лише пропозиція. 

Своєрідна кампанія по боротьбі з коронавірусом полягає в наступному. Дівчата пропонують писати на білбордах спойлери найпопулярніших серіалів Netflix: "Дивні справи", "Нарко" і "Любов сліпа". Це, на їхню думку, кращий спосіб змусити людей залишатися вдома.

"Якщо вірус не зупиняє людей від виходу з будинку... Значить, це зроблять спойлери", - йдеться у відео, яке дівчата опублікували на Youtube. Однак багато людей прийняли кампанію за справжню і сказали, що Netflix відмовилися від пропозиції втілити її в життя. Ще раз повторюємо - це лише пропозиція.

"Ми з самого початку знали, що це чудова ідея, яку варто запропонувати агенству або, краще за все, клієнту. Але нашою метою було створити кампанію, яка дійсно могла щось змінити", - поділилися дівчата. 

А що? Ідея цікава і по всіх даних дієва. Можна було б спробувати, адже зараз, чомусь, є ще багато сміливців, які "жартують з коронавірусом".

Матерiали по темi
Карантин - зброя Netflix у війні з Голлівудом: топ-10 фільмів та серіалів, які зараз дивляться українці
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту