На центральній площі Венеції з`явився бетонний пеніс у медичній масці

Фото: Facebook Venezia NON è Disneyland
Поліція не знає, що з ним робити, адже прибрати - не просто.?

От так сюрприз.? На головній площі Венеції Сан-Марко з`явився бетонний пеніс у медичні масці.За всіма правилами карантину.?

Його вага - 200 кілограмів, а тримають незвичну скульптуру сталеві троси. Тому, коли поліцейські помітили його вранці 19 травня, зрозуміли, що позбутись від нової інсталяції буде не просто. Фотографії відвертої скульптури опублікували в групі "Венеція - не Діснейленд" (Venezia NON è Disneyland) у Facebook.

Анонімний автор скульптури поспілкувався з журналістами місцевого видання Dire. Він сказав, що його інсталяція, фалос, - символ життя. Своїм твором він хотів нагадати жителям міста, що "Венеція - жива і повинна жити" і що вони не повинні здаватися. Маска і сталеві троси - втілення обмежень, введених для боротьби з COVID-19. А ще на скульптурі можна побачити декілька написів, наприклад, слово "вирок" (la sentenza). Таким чином, автор висловив надію, що після пандемії коронавірусу Венецію перестануть експлуатувати як туристичний центр.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту