На час карантину у Києві зупиняється рух міського транспорту, - Кличко

Фото: bzh.life
Рішення вступить в дію з понеділка - 23 березня.

Мер Києва Віталій Кличко підтвердив той факт, що у столиці припиняється рух будь-якого міського транспорту. Рішення вступить в дію з понеділка, 23 березня, а повідомив Кличко про це у відеозверненні до жителів столиці на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Громадським транспортом зможуть користуватися лише окремі категорії працівників.

"З понеділка, 23 березня, громадський транспорт столиці перевозитиме виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя нашого міста. Це медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКХ, люди, які працюють в продуктових магазинах і аптеках. Також співробітники стратегічних підприємств.

Для таких перевезень розроблені маршрути громадського транспорту, схеми яких буде опубліковано вже сьогодні", - сказав Віталій Кличко.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту