На честь Грети Тунберг назвали метеочутливих равликів

Фото: instagram.com/gretathunberg
Латиною звучить дуже стильно - Craspedotropis gretathunbergae.

Вчені, які відкрили на острові Калімантан новий вид сухопутних равликів, назвали його на честь 17-річної екоактивістки Грети Тунберг. Молюски виявилися дуже чутливими до перепадів температур і рівня вологості, пише mel.fm.

Саме це спостереження і наштовхнуло зоологів на думку назвати равликів ім'ям Грети, або латиною - Craspedotropis gretathunbergae. Своє рішення науковці вже встигли повідомити самій екоактивістці, яка неймовірно зраділа цій ідеї.

Ще раніше, в жовтні 2019 року, учений Лондонського музею природознавства назвав на честь Грети Тунберг маленького жука. Майкл Дербі досліджував за допомогою мікроскопа грунт з Кенії, який зібрали в 60-х роках минулого століття, і знайшов у ньому нову комаху. Особливість Nelloptodes gretae полягає в тому, що довжина її тіла становить 0,79 міліметра, у нього немає очей і крил, але є вусики.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту