Фото: Коля Кольщик / Facebook

На цю й на ту наб'ю собі радянське тату: український татуювальник вирішив наносити на тіло мозаїки 50-річної давності

Ініціативу художника підтримав проєкт Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics.

Мода на радянське повертається не тільки в одязі або фільмах.

Український татуювальник Коля Кольщик оголосив, що починає працювати над нанесенням на тіло татуювань у стилі радянських мозаїк.

Натхненням для художника послужили роботи з Інстаграм-каналу instagram.com/ukrainianmosaics/. Його ідею підтримав фотопроєкт видавництва "Основа" Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics, який розповідає про монументальне мистецтво періоду СРСР.

Як стверджує сам автор, мозаїки були популярні в Україні у 1960-1990 роках. Їх авторами були неординарні художники, чию роботу Коля хоче таким способом увічнити.

Як повідомив татуювальник виданню Хмарочос, безпосередньо ідея нанесення мозаїк на тіло людей з'явилася під час роботи над татуюваннями для фотографа проєкту Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics Євгенія Никифорова.

Частина грошей від неординарних тату піде на потреби проєкту і пошук нових фрагментів радянських мозаїк.

А ви б набили?

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту