Фото: Kenneth R. Wood / National Tropical Botanical Garden

На Гаваях дрон врятував квітку від вимирання (фото, відео)

Співпрацівники ботанічного парку за допомогою дрона виявили рослину, яка 3 роки вважалася вимерлою.

Співпрацівники Національного тропічного ботанічного саду на Гаваях за допомогою дрона виявили квітку, яку вважали вимерлою з 2016 року.

Як повідомляє портал N+1 з посиланням на сайт ботанічного саду, це була рослина Hibiscadelphus woodii, яка відноситься до сімейства мальв.

Востаннє квітку бачили живою у 2009 році, 3 роки тому вона отримала статус ендеміка.

Вчені використовували безпілотник, щоб вивчати рослини в ботанічному саду. Як стверджує видання, це не новина у світі біології: швейцарські інженери вже кілька років використовують дрон, щоб вивчати порожнини дерев, а японці використовують пристрій для визначення видового складу лісів.

Гавайські ботаніки впевнені, що це не останнє їх відкриття у світі рослин. Шість з восьми квіток з сімейства Hibiscadelphus вважаються вимерлими, і, можливо, дрон допоможе "оживити" і їх теж.

Квіти Hibiscadelphus woodii ростуть тільки на Гаваях у важкодоступній місцевості острова Кауаї - долині Калалау. Тому надії вчених виявити інші рослини-ендеміки за допомогою дрона не здаються вже такими безпідставними.

А ось відео польоту самого дрона у долині. Спойлер - вона неймовірно красива ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту