На Кіпрі створили алгоритм, який визначає, чи був у жінки оргазм

Фото: Unsplash by Annie Spratt

Кіпрська компанія Relida Limited заявила, що створила алгоритм для визначення жіночого оргазму, тобто був він справжній чи зімітований. Але його ефективність і точність не дуже "зацінили" у соцмережах, пише BBC.

Розробники кажуть, що їхня нейромережа може з точністю до 86% сказати, був у жінки справжній оргазм чи ні. Слайди з презентацією алгоритму виклали в Twitter. Там наводять досить сумнівну статистику жіночих оргазмів, яка нічим не підтверджена (наприклад, що від 25% до 74% всіх жінок хоч раз імітували оргазм). Розробку запропонували компанії, яка займається виробництвом секс-іграшок. Справжність оргазму запропонували визначати завдяки ритму серця.

Автори ідеї стверджують, що їхній винахід все ще знаходиться в розробці і публікувати їх дані у відкритому доступі неетично. А слайди поширив бренд-менеджер компанії Lelo, що спеціалізується на секс-технологіях, яким і запропонували послуги нейромережі. Але він повідомив, що вже є надійна система перевірки оргазмів: просто запитати людей, які користуються їхніми секс-іграшками. Ну, з достовірністю результатів цього методу теж можна посперечатись.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту