Вижити заради мільйона доларів: що покажуть в українському детективі "Мишоловка для кота"

Фото: Квартал 95
Показ кримінального серіалу від "Кварталу 95" стартує вже 2 березня.

На телеканалі "1+1" у понеділок, 2 березня (початок - о 20.45), відбудеться прем'єра першого кримінального детективу від студії "Квартал 95". У центрі сюжету "Мишоловки для кота" - гра, в яку виявляються втягнутими одночасно студент, журналіст і вчителька.

Всі вони раптово в один прекрасний день отримують по мільйону доларів. Вже отямившись від такого подарунка долі, вони дізнаються, що стали ставками в чиїйсь азартній грі, на кону в якій їхні власні життя і ще три мільйони доларів. Дізнавшись про це, "мишки" починають свою гру з "котами". Гру, в якій ставки можуть обіграти самих гравців.

У серіалі задіяні Дмитро Суржиков, Тетяна Коновалова, Костянтин Темляк, Сергій Сипливий, Андрій Романій, Євген Ковирзанов, Дар'я Петрожицька, Дар'я Рибак та інші. Режисер - Михайло Савін.

Напередодні прем'єри серіалу, в "Кварталі 95" розповіли про містику і форс-мажори, які супроводжували зйомки. Так, наприклад, перед зйомкою в аеропорту "Київ" при переїздах загубився брелок, який за сценарієм належить одній з героїнь. Через цей, здавалося б, незначний реквізит зйомки довелося призупинити. І група з 60 людей почала шукати цей брелок.

"Чесно кажучи, це була катастрофа. Ми підняли на вуха всі сувенірні крамнички поблизу. Уже навіть замислювалися самим виточити його з дерева або відлити з гіпсу. Але, на щастя, вже за кілька годин знайшли ідентичний брелок в сувенірній крамниці на Андріївському узвозі", - згадує режисер.

А в єдиний день, коли зйомкам мало не завадила погода, трапився саме під час сцени сімейної сварки. У момент репетиції пішов сильний дощ і вдарив грім. Але режисер вирішив, що такі погодні умови, навпаки, дуже відповідають діям героїв в кадрі, тому зйомку вирішили не зупиняти.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту