На Місяць відправлятимуть не людей, а їхню ДНК

Photo by Aron Visuals on Unsplash
Правда, поки не зовсім зрозуміло, навіщо комусь знадобиться зберігати на супутнику Землі свій генетичний матеріал.

Стартап LifeShip, який цікавиться освоєнням космосу, придумав для Місяця найбільш незвичайне застосування - там можна безпечно зберігати генетичну інформацію людей. Як пише hightech.plus, за $99 компанія буде брати у клієнтів зразок слини, отримувати з неї ДНК і, помістивши у штучний янтар, відправляти на Місяць.

Космічна радіація руйнує нуклеїнові кислоти, проте в кожній капсулі буде знаходиться кілька тисяч копій, і хоча б частина з них збережеться в незмінному вигляді.

Вже цієї осені почнуться продажі домашніх наборів для збору ДНК. Перший політ до Місяця запланований на найближчі роки. Наступні рейси будуть здійснюватися раз на півроку.

Навіщо людям така послуга - в компанії не пояснюють. Ніякої наукової або практичної користі діяльність LifeShip не несе. Правда, крім ДНК клієнтів, компанія планує відправляти на Місяць генетичну інформацію рідкісних і зникаючих видів тварин і рослин, а також найважливіших сільськогосподарських культур. Але все одно поки неясно, як можна буде скористатися цим "резервом" у майбутньому.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту