"Це - дно!" - зоозахисники про мітинг під ВР, куди активісти принесли тушу мертвої свині (фото)

Фото: Facebook UAnimals
Ініціаторами акції протесту проти продажу землі є "Українська аграрна рада".

У Києві, під Верховною радою, триває акція протесту, яку влаштувала "Всеукраїнська аграрна рада". "Похорон українського тваринництва" - так назвали свій мітинг організатори. Аграрії принесли від будівлю Ради тушу мертвої свині в труні. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук журналіст Богдан Амінов, пише Znaj.ua.

Такий вчинок почали активно засуджувати в Мережі та від користувачів посипались негативні коментарі. Ось декілька з них.

Фото: скрін Facebook UAnimals

Усі ці думки українці написали під постом екоактивістів UAnimals у Facebook. Захисники тварин дали акції офіційний коментар: "Це - дно!".  

Відомо, що сьогодні народні депутати мали працювати якраз над розглядом одинадцятьох законопроектів, які стосуються дозволу на продаж землі в Україні. Проти такого рішення давно виступають багато партій, громадські організації та весь український агробізнес. Але аграрії вирішили влаштувати моторошне видовище та принесли свиню в труні ще й обклали її вінками. 

Організатори акції не відступають від своїх переконань та називають українське тваринництво "приреченим на загибель", якщо все ж впровадять "дикий", на їхню думку, ринок землі в Україні. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту