На антикарантинній молодіжній вечірці хлопець заразився коронавірусом

Фото: Unsplash by Marvin Meyer

"Карантин карантином, а вечірка має бути за розкладом", - напевно, саме так подумала молодь з американського штату Кентуккі. Група друзів влаштувала тусовку, щоб показати свою незгоду із запровадженням карантину через пандемію коронавірусу. 

Але карма наздогнала швидше, ніж хтось міг собі подумати. Після вечірки у одного з її учасників виявили COVID-19, пише CNN.

Губернатор штату Енді Бішара каже, що учасники вечірки навмисно зібралися разом, думаючи, що вони "невразливі для вірусу". Також переконаний, що група сміливої молоді таким чином просто хотіла кинути виклик владі, яка запровадила карантинні заходи.

Ще Бішар попросив не ігнорувати прохання про самоізоляцію, адже людина може поширювати інфекцію, навіть не маючи симптомів вірусу.

Думаємо, що такі поради підходять не тільки для США, а й для всього світу. Тому давайте дотримуватись усіх правил карантину та вчитись на чужих вчинках (таких, як "подвиг" цієї молодої компанії), а не на власних.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту