На Netflix почали тестувати функції прискорення та сповільнення відео

Фото: Unsplash by freestocks
Наразі опції доступні лише для користувачів Android.

Тепер улюблений момент фільму чи серіалу на Netflix можна не просто перемотувати по декілька разів, а і сповільнювати, щоб добре роздивитись.?

Стрімінгова платформа почала тестувати опції прискорення чи сповільнення відео. Щоправда, доступні вони поки що тільки для користувачів Android. Та незабаром тестування планують почати на мобільних додатках для iOS та у веб-версії, повідомляє The Verge.

Сповільнювати відтворювання відео можна у 0,5 і 0,75 рази, а прискорювати - в 1,25 і 1,5. Щоб скористатись функцією, користувачі мають встановлювати бажаний формат відтворювання перед кожним відео.

"Ми свідомо обмежили кількість різних швидкостей відтворювання та встановили механізм, за якого потрібно обирати швидкість перед кожним відео", - коментують представники Netflix.

Додамо, що у застосунок Netflix для телевізорів поки не планують додавати дану опцію. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту