На Netflix почали тестувати функції прискорення та сповільнення відео

Фото: Unsplash by freestocks
Наразі опції доступні лише для користувачів Android.

Тепер улюблений момент фільму чи серіалу на Netflix можна не просто перемотувати по декілька разів, а і сповільнювати, щоб добре роздивитись.😃

Стрімінгова платформа почала тестувати опції прискорення чи сповільнення відео. Щоправда, доступні вони поки що тільки для користувачів Android. Та незабаром тестування планують почати на мобільних додатках для iOS та у веб-версії, повідомляє The Verge.

Сповільнювати відтворювання відео можна у 0,5 і 0,75 рази, а прискорювати - в 1,25 і 1,5. Щоб скористатись функцією, користувачі мають встановлювати бажаний формат відтворювання перед кожним відео.

"Ми свідомо обмежили кількість різних швидкостей відтворювання та встановили механізм, за якого потрібно обирати швидкість перед кожним відео", - коментують представники Netflix.

Додамо, що у застосунок Netflix для телевізорів поки не планують додавати дану опцію. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту