На обкладинку PLAYBOY вперше потрапив українець. Там фото Макса Барських

Фото: прес-служба Макса Барських
Спецвипуск для джентельменів назвали HOW TO BE A MAN.

Уже зовсім скоро, 8 березня, Максу Барських виповнюється 30 років. Напередодні його Дня народження медіакомпанія BURDA MEDIA в Україні присвятила Максу цілий спецномер журналу PLAYBOY.

Особливий випуск для джентльменів назвали HOW TO BE A MAN. Створили одразу дві обкладинки. А запрошеним редактором став Алан Бадоєв.

Це вперше за історію існування журналу в Україні (а це 15 років) на обкладинці з'явився чоловік. У різний час у світі на перший сторінках глянцю з'являлись: Х'ю Хефнер, Дональд Трамп, Джордж Клуні, Бруно Марс, Джейсон Стейтем, Деніел Крейг, Сергій Шнуров.

А ще в інтерв'ю для глянцю Макс Барських розповів про те, як заробив свій перший мільйон.

- Мені складно сказати точно, тому що великі гроші прийшли досить давно, з моменту успіху альбому "Тумани". Упродовж багатьох років гроші постійно перебували в обігу. Я весь час вкладав кошти, щоб отримувати максимальні можливості для свого продукту, покращувати його у всіх можливих напрямках. І як результат, це дало ще більше капіталу. Але саме усвідомлення наявності суми із шістьма нулями прийшло відносно недавно, відтоді, як з'явилася можливість зайнятися своїм побутом: купити ту квартиру, яку я хочу, мати ту машину, яку я хочу, забезпечувати моїх родичів так, як мені б хотілося. Адже насправді мільйон обчислюється не папірцями, а можливостями. Дуже часто за мільйон можна купити річ, еквівалентну цій сумі, а іноді ти можеш зробити щасливішим трохи більше людей, ніж самого себе. І ось у цьому-то й криється основна цінність заповітної суми, про яку мріють з самого дитинства.

- Коли я зрозумів, що мільйонер, то в мені усміхнувся маленький хлопчик Коля з Херсона зі словами "могЁшь" .😊

Фото Макса Барських для журналу зробив Дмитро Комісаренко.

Фото Макса Барських надала його прес-служба.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту