На одному диханні: В Амстердамі заборонять авто на дизелі і бензині

Обмеження будуть вводити поступово до 2030 року

Боротьбу за екологію в Амстердамі почнуть вже з наступного року. Як пише The Guardian, таке рішення є частиною нової державної ініціативи з метою очищення міського повітря. Програма буде реалізована в кілька етапів.

  1. 1З 2020 року авто старше 15 років заборонять проїзд по кільцевій дорозі Амстердама.
  2. 2 З 2022 року незалежно закону виявляться автобуси і таксі, які працюють на дизелі або бензині.
  3. 3З 2024 року заборонять все «брудні» прогулянкові катери і мопеди.
  4. 4З 2030 місті, за задумом влади, не залишиться жодного приватного авто на бензині / дизелі.

У той же час міська влада заохочуватимуть власників електрокарів. Їм нададуть пільгові парковки. У найближчі 10 років місто побудує 22 станції зарядок для машин (зараз в Амстердамі 3 тисячі станцій). У підсумку, за задумом влади повітря в місті стане чистіше. В результаті середня тривалість життя в Амстердамі збільшиться на рік. У той же час, організація Rai Association, яка лобіює інтереси автовиробників, вкрай не задоволена ініціативою влади.

- Десятки тисяч сімей, у яких немає грошей на електромобіль, скоро залишаться забуті. В результаті Амстердам перетвориться в місто для багатих, - йдеться в офіційній заяві заяві Rai Association.  

  Нагадаємо, що в минулому році німецький Гамбург вже частково заборонив проїзд дизельних авто. З подібною ініціативою, але в масштабі всієї країни виступила і Данія. Там з 2035 року повністю заборонять продавати авто на дизелі/бензині.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту