На пляжі Італії пустять лише з самосертифікатом про відсутність COVID-19

Photo by Vidar Nordli-Mathisen on Unsplash
Не можна буде торкатися до чужого шезлонгу, а дітям дозволять лише "ігрові заняття низької інтенсивності" біля моря.

Те, що літній сезон-2020 буде дуже дивним і не надто комфортним для відпочивальників - вже очевидно. Іспанія, наприклад, взагалі планує не пускати на пляжі приїжджих туристів з інших країн. А в Італії розглядають можливість допуску на пляж тільки при наявності довідки, яку ви випишете самі собі, повідомляє italia-ru.com.

Шезлонги потрібно буде заздалегідь бронювати онлайн. А на пляж пустять лише після того, як ви покажете самосертификацію, котра засвідчує, що ви не можете бути заражені коронавірусом.

З правил, що обговорюються асоціацією Federbalneari, також випливає, що батькам доведеться контролювати, аби їхні діти займалися "ігровими заняттями низької інтенсивності" і не збиралися в групи з іншими малюками. Інакше сім'я отримає штраф.

Також доведеться тримати соціальну дистанцію - на площі 4х2 квадратних метра може перебувати лише одна людина. Вхід на пляжі передбачений тільки з одного боку, а вихід - з іншого.

У барі будуть обслуговувати максимум по 4 клієнти. Тому можливо, щоби купити морозиво або мінеральну воду, вам доведеться підготуватися до черги.

На кожному пляжі запровадять суворий контроль за щоденними санітарними роботами. Наприклад, шезлонги можуть бути орендовані тільки однією людиною на день. Наприклад, якщо клієнт залишає пляж о 2 годині дня, ніхто більше не зможе доторкнутися до шезлонга, поки ввечері він не пройде санітарну обробку.

Але самі італійці говорять, що в країні повно диких пляжів. І поки ніхто не знає, чи будуть контролювати їх.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту