Фото: Володимир Журавель / Фейсбук

Скульптури дітей на Поштовій площі перевтілилися у медиків

Підтримка лікарів, які борються з коронавірусом.

Традиція переодягання малюків біля Річкового вокзалу існує давно. То вони діди морози, то українські козаки, то надягають захисні щитки від коронавірусу.

На цей раз скульптури переодягли у медичні костюми. Це знак підтримки медсестер і лікарів, які борються з вірусом на передовій.

Фото: Володимир Журавель

Ініціаторами ідеї стали ветерани АТО. Вони звернулися до автора малюків, скульптора Володимира Журавля, з пропозицією забезпечити дітей усіма атрибутами лікарів. Фото скульптур в нових образах Журавель опублікував у Фейсбуці.

"Під час пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні захворіли понад 15 тисяч громадян. Слід зазначити, що кожен п'ятий з хворих є працівником медичного закладу. 21 лікар помер. Це сумна статистика підтверджує, що лікарі й медичний персонал лікарень фактично ціною свого життя рятують громадян від нової загрози", - розповіли організатори акції.

Скульптури також тримають в руках тест на коронавірус, респіратори, маски, захисні екрани й стетоскоп.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту