На сайті Президента з`явилась петиція про порятунок "Довженко-Центру" від банкрутства

Фото: Facebook Довженко-Центр : Dovzhenko Centre
Також має відбутись онлайн мітинг, який транслюватимуть на стінах будівлі Міністерства культури України.

28 травня на офіційній сторінці Національного центру Олександра Довженка повідомили про настання стану неплатоспроможності. Співробітники центру повідомили, що зверталися до Мінкульту та безпосередньо до Кабінету міністрів з проханням врятувати ситуацію, але не отримали відповіді.

І ось на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилась петиція з вимогою врятувати "Довженко-Центр" від банкрутства та зникнення. Автором є Євген Шатілов, науковий співробітник Національного військово-історичного музею України. Наразі зібрали майже 1800 підписів з 25 тисяч потрібних.

Фото: скріншот petition.president.gov.ua

"За останні кілька років “Довженко-Центр” став не тільки однією з провідних культурних інституцій, яка, до того ж, приносила прибуток, а і важливим суб’єктом культурної дипломатії, яка представила Україну як осередок авангарду 1920-х, учасницею важливих процесів і історії кіно", - йдеться в тексті петиції.

Люди цією петицією закликають Володимира Зеленського ініціювати зустріч з усіма стейкголдерами та вислухати команду центру про наявну ситуацію. Також застосувати увесь свій вплив для відновлення фінансування центру.

Також зазначають, що втрата такої інституції "завдасть невиправної шкоди українському культурному іміджу".

А ще 30 травня о 20:00 має відбутись онлайн-мітинг, який транслюватиметься на стінах будівлі Міністерства культури України. В рамках акції покажуть фрагмент відреставрованої версії фільму "Земля" режисера Олександра Довженка, музику до якого написав гурт ДахаБраха.

Матерiали по темi
Марина Кудерчук про Довженко-Центр: Ми запрошували Козленка в Держкіно - обговорити план виходу з кризи, але він проігнорував нас
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту