На сайті Tesla продають короткі червоні шорти - це насмішка над тими, хто не вірив в успіх компанії Ілона Маска

Фото: shop.tesla.com

На офіційному сайті автовиробника Tesla в продаж надійшли спортивні шорти. Вони - червоного кольору, на їхній задній стороні вишитий напис S3XY - це відсилання до автомобілів компанії Model S, Model 3, Model X і Model Y. В описі товару сказано, що він виготовлений з атласної тканини і буде випущений обмеженою партією, пише Meduza.

Раніше Ілон Маск пообіцяв випустити шорти, коли капіталізація компанії перевищить 200 мільярдів доларів. Судячи з усього, це іронія над інвесторами, які скептично ставилися до перспектив Tesla. По-англійськи слово shorts означає власників коротких позицій на ринку, які грають на пониження: вони беруть у борг у брокерів акції і продають їх в надії купити за нижчою ціною і, таким чином, отримати прибуток на падінні вартості компанії.

Шорти коштують 69 доларів 42 центи (на сайті ціна в доларах вказана з точністю до трьох знаків після коми - $ 69,420). Це може бути відсиланням до жарту Маска про те, що він народився через 69 днів після 20 квітня (4/20, це число також є символом вживання марихуани).

У 2018 році Маск написав у Twitter про те, що планує викупити акції Tesla за ціною 420 доларів за штуку, що призвело до їхнього різкого подорожчання (на той момент вони коштували близько 350 доларів). Пізніше бізнесмен назвав свій твіт жартом. Зараз акції Tesla коштують 1208 доларів. За рік компанія подорожчала майже в шість разів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту