На скільки відсотків ви Фредді Мерк'юрі? Вийшов додаток, який дасть відповідь на це питання

Фредди Меркьюри. Фото: Wikipedia
Для визначення цього просто потрібно заспівати найбільш популярні хіти гурту Queen у мікрофон вашого смартфону.

FreddieMeter - новий додаток від Google Research, який вміє вимірювати та порівнювати на скільки ваш голос схожий до голосу легендарного Фредді Мерк'юрі. Для цього просто потрібно виконати одну чи декілька пісень гурту Queen та чекати результату у відсотках, пише Inspired, посилаючись на блог Google.

Додаток працює на основі штучного інтелекту. Просто співаєте у мікрофон вашого смартфону чи комп'ютера улюблену пісню Queen, а потім програма порівнює ваш голос, тембр, тональність і мелодику звучання з голосом Фреді Мерк'юрі. На вибір програма пропонує такі пісні: "Don’t Stop Me Now", "We Are the Champions", "Bohemian Rhapsody" та "Somebody to Love". Схожість оцінює за шкалою від 0 до 100.

Спробуйте.??

Матерiали по темi
Створено новий додаток для знайомств, який розмиває фото людини, якщо у вас не співпадають інтереси
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту