На український ринок виходить автобусний перевізник FlixBus – та чи добре це?

Фото: Facebook FlixBus
Комфортні поїздки, та не для всіх. Враження користувачів про всесвітньо відомий FlixBus розділились.

Недорого та з комфортом  – так європейці характеризують поїздки у FlixBus (німецькій транспортній компанії, що спеціалізується на пасажирських автобусних перевезеннях. – Ред.).

Нарешті європейський оператор вийшов й на український ринок. Компанія буде працювати з нашими місцевими перевізниками,  пише The Village, посилаючись на міністерство інфраструктури.

Фото: Facebook FlixBus

Відтепер рейси разом з FlixBus будуть здійснюватись до Німеччини, Польщі, Австрії та Угорщини аж з п’яти міст України - Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та Львова. Квитки на автобус коштуватимуть від 5 до 15 євро.

Але  не всі користувачі сервісом розділяють думку про те, що FlixBus – це "тєма". На форумах з можливістю оцінити ту чи іншу послугу перевезень "Йод" серед позитивними відгуків про німецьку компанію знайшов і чимало негативних коментарів. У відсотковому співвідношенні, рівень оцінки "погано" лише на декілька відсотків поступається оцінці "чудово".

Фото: Trustpilot
Фото: Trustpilot
Фото: Trustpilot
Фото: Trustpilot
Фото: Trustpilot

Тож брендом наших людей не візьмеш. Потрібно довести ще й якість послуги. "Дешево і сердито" нам не у моді. Давайте краще "дешево і з любов’ю".

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту