На усіх пляжах Києва не рекомендують купатися

Фото: kyivcity.gov.ua
Там проводять додаткові дослідження води на наявність кишкової палички.

На усіх столичних пляжах не рекомендють залазити у воду, повідомили на сайті Київської міської ради. Там повісили жовті прапори, адже проводять додаткові дослідження води. Результати попередніх санітарно-мікробіологічних і санітарно-хімічних досліджень проб води показали відхилення від вимог. Зокрема було перевищено індекс лактопозитивної кишкової палички.

Кажуть, що таку ситуацію спричинили сильні дощі, які були напередодні. Під час таких опадів у водоймах всього світу спостерігаються подібні показники води. Щоб повернутись воді у норму потрібно 3-4 дні. Після цього обмеження буде знято.

Директор з розвитку зон рекреації КП "Плесо" Костянтин Пігуля зазначив, що це не є забрудненням. Таким можна вважати лише потрапляння до води патогенних речовин (нафти, хімікатів тощо).

Нагадаємо, раніше на всіх пляжах Одеси радили теж краще не купатись, адже там знайшли кишкову паличку. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту