Фото: Ігор Гержик

На узбережжі Чорного моря вперше помітили рожевих фламінго

В Україні таке трапляється вперше, хоча в деяких європейських країнах ці птахи мешкають.

На Тилігульському лимані, розташованому на кордоні Миколаївської та Одеської областей, помітили п'ятьох рожевих фламінго.

Як повідомляють орнітологи регіонального ландшафтного парку, таке в регіоні ще не відбувалося.

Фото: Ігор Гержик

Першим птахів помітив колега орнітологів Павло Панченко.

Вчені повідомляють, що рожеві фламінго — єдиний вид фламінго, які живуть на території колишнього СРСР. Зокрема, їх можна помітити у казахстанських озерах Тенгіз, Челкартенгіз і Ащітастисор.

В Європі фламінго гніздяться в заповіднику Камарг, у гирлі річки Рони (Південна Франція), а також у Лас-Марісмасі у Південній Іспанії та в заповіднику Станьйо ді Молентарджіус в Кальярі, на півдні острова Сардинія.

Можливою причиною прильоту фламінго називають зміну клімату та міграцію птахів. За словами орнітологів, температура на півдні України стала теплішою, що могло сподобатися молодим фламінго.

Фото: Raoul Croes/Unsplash
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту