Фото: Pixabay.com

На Волині пропонують відсвяткувати день села танцями стриптизера - українці розширили тому список "завдань"

Сільський танцюрист повинен шанувати своє коріння 😂.

Класичні святкування днів міста або села в Україні проходять з конкурсами, безкоштовною їжею й виступами локальних зірок.

Але у деяких населених пунктах вважають, що схема приїлася, тому пропонують розбавити заходи нестандартними "розвагами".

Так, у волинському селі Вишеньки на святкування запросили стриптизера, який повинен виконати еротичні танці наприкінці шоу-програми. З огляду на афішу, яку у себе на Фейсбук-сторінці розмістила співорганізаторка заходу Антоніна Климчук, перед танцями "зірки Волині" планується виступ бандуристів, шоу-балету, гумориста, а всіх присутніх частуватимуть "кабанчиком й ухою".

Як повідомили журналістам Zaxid.net у Носачевичевській сільраді, якій підпорядковуються Вишеньки, програму заходу вони затверджували без виступу стриптизера. Пізніше з'ясувалося, що це була ініціатива місцевих жителів, яку оплатили приватні підприємці.

"Якщо місто може собі таке дозволити, чому село не може?", - прокоментувала рішення Климчук.

Стриптизер, який буде виступати на заході - відомий на Волині виконавець еротичних танців Mr. Tiko, який виступає переважно у нічних клубах Луцька. Один "танець" виконавця коштує від 2000 гривень.

Фото: http://showbiza.com/mrtiko

Однак українці вважають: якщо хлопець буде виступати у селі, то не варто обмежуватися виключно танцями. В інтернеті надходять пропозиції розширити "функціонал" Mr. Tiko, запропонувавши тому покопати картоплю або покосити сіно 😂.

Олексій Григор'єв: Після танців він ще прополов місто у старій Марти, виправив паркан, побілив стіни сільради. Волинське село показало приклад розумного використання бюджету.

Сергій Петрович: Він у неділю ще сіно покосить...

Orest Forester: Децентралізація в дії...

А ви б хотіли собі такий день міста? 😂

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту