На Єлисейських Полях з'явився величезний букет тюльпанів, який парижани не вподобали (відео)

Фото: Twitter Anne Hidalgo ‏
Автор скульптури у столиці Франції - найдорожчий художник сучасності Джефф Кунс.

Це могло стати ще однією пам'яткою Парижа, але щось жителі міста не дуже вподобали нову скульптуру. 4 жовтня у столиці Франції, на Єлисейських Полях, з'явилась новинка від найдорожчого художника сучасності Джеффа Кунса. Митець подарував місту величезний букет тюльпанів, щоб вшанувати пам'ять жертв терористичних атак 2015 року. Висота скульптури - 12,5 метрів, пише Dazed.

Мер Парижа Анн Ідальго назвала скульптуру "чудесним символом свободи і дружби".

Букет металевих різнокольорових тюльпанів важить 67 тонн. Кошти на спорудження виділили місцеві меценати, а сам художник дав 1 млн доларів. Також повідомляють, що 80% прибутку, отриманого від комерційних продуктів (сувенірів), пов'язаних з цією скульптурою, буде направлено сім'ям постраждалих, а решта 20% підуть на її технічне обслуговування.

Пропозиція поставити гігантський букет у Парижі з'явилась ще у 2016 році, але місцеві діячі культури розкритикували скульптуру, назвавши цинічною. Їм здалось, що це більше самопіар Кунса, ніж вшанування пам'яті жертв теракту. 

До того ж журнал Le Quotidien de l'Art провели опитування серед читачів - як митців, так і звичайних парижан, та виявили, що 98% респондентів не подобається нова скульптура в місті.

Тому, вся надія на туристів. Можливо, вони вподобають творіння. Як мінімум через те, що буде більше локацій для фоток з Парижу, а не тільки Ейфелева Вежа, Тріумфальна арка та Лувр.🤔

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту