Нацбанк випустить оновлені банкноти у 50 та 200 гривень (фото)

Фото: bank.gov.ua
Також в обіг запровадять монети номіналом 5 і 10 гривень.

У Національному банку України повідомили, що закінчують оновлення банкнотно-монетного ряду гривні.

Планують у Нацбанку випустити в обіг трохи змінені за зовнішнім виглядом купюри номіналом 50 та 200 гривень. Вони будуть з удосконаленою системою захисту і за дизайном будуть схожі на банкноти нового покоління гривні - 20, 100, 500 та 1000 гривень.

Нові банкноти залишаться такого ж розміру, кольорової гами та із зображенням, як і на купюрах старого зразка. Удосконалено там ультрафіолетовий й інфрачервоний захист. Серійний номер чорного кольору виконаний шрифтом зі змінною висотою знаків і розташований вертикально вздовж правого краю зворотного боку банкноти. Покращено рельєфність елементів друку, для зручності  людей з порушеннями зору.

Фото: bank.gov.ua

Також Нацбанк запровадить в обіг монети номіналом 5 і 10 гривень. Кажуть, що таким чином держава зможе заощадити близько мільярда гривень.

Такі оновлення з гривнями мають пройти вкінці 2019 та на початку 2020 року.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту