Над Хорватією вибухнув метеорит. Людям вдалось зняти це на відео

Фото: Pexels
Вибух тривав кілька секунд. В деяких місцях у цей час навіть тряслись вікна.

Уявіть: їдете ви зранку на роботу і бачите з машини, як у небі щось вибухає. Трохи страшнувато стає, але ж цікаво. І тут дізнаєтесь потім, що над вами вибухнув справжній метеорит. Мурашки по шкірі.

Саме такий момент пережили жителі Хорватії зранку 28 лютого. Люди побачили та навіть встигли зафільмувати яскравий та гучний вибух у небі, а вже потім зрозуміли, що то був метеорит. Він розірвався у небі прямо над Хорватією, пише Європейська правда.

Близько 10:34 ранку в Загребі був яскравий спалах, а після нього гучний звук. Вибух тривав кілька секунд. А в деяких місцях у цей час навіть тряслись вікна.

Повідомляють, що болід згорів на висоті понад 30 кілометрів над поверхнею Землі. Це явище було видно не тільки у Загребі, а і на більшості території Хорватії, а також в Італії. В італійському містечку Фано вдалось записати відео згоряння. Ось воно.

Де саме впав метеорит - поки не відомо. Але припускають, що над північною Хорватією. Щоб точно визначити це місце необхідно зібрати дані сейсмологічних станцій Хорватії та Словенії і додаткові записи з камер спостереження. Зараз цим займаються спеціалісти.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту