Надувні паби у власних дворах: новий (корона)тренд британців

Через те, що заклади досі закриті для відвідувачів, британцям доводиться викручуватися, як можуть??? Хто ж в дитинстві не любив надувних замків?? А тут ще й можна випити та посидіти з друзями?

Паби можна взяти на прокат та влаштувати посиділки на власному дворі. Найбільший надувний паб пропонує компанія Manchester Inflatable Pub. Оренда коштує від 245 до 495 фунтів (8-17 тис грн), всередині встановлюють столи, лавки та стійки. Там може перебувати одночасно до 40 людей, проте про карантин не варто забувати?

На Ebay можна знайти паби, бари і таверни поменше - їх здають в оренду компанії, які до пандемії встановлювали надувні замки і батути на дитячих святах.

"Ви можете відчути себе справжнім власником паба і встановити там будь-які правила", -
говорить Клер Ламберт, співробітниця компанії. За її словами, такі надувні закладу в основному замовляють, щоб відсвяткувати день народження.
Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту